بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» تغییر دکوراسیون منزل 2020

تغییر دکوراسیون منزل 2020

تغییر دکوراسیون منزل 2020

تغییر دکوراسیون کلید به روزرسانی فضای داخلی است

اگر خانه شما ترکیبی از همه چیزهایی است که دوست دارید ، از اینکه بطور مداوم در حال تغییر و تحول باشید ، دست بکشید. اما مانند روندهای جدید فصلی ، هر فصل شاهد روند جدید دکوراسیون منازل هستیم که ما را وسوسه می کند تا خانه هایمان را به روز کنیم - به جای اینکه آنها را به طور کامل تغییر دهیم.


طرز تهیه پودینگ برنج اسپانیایی مطلب مرتبط طرز تهیه پودینگ برنج اسپانیایی

در حالی که "روندها" تغییر کرده و تکامل می یابند ، بعضی از آنها سالها محبوب هستند و نه صرفاً برای یک فصل. نگاهی به روند Nordic ، آن است که سالها با ما بوده است و هنوز هم تعجب آور و لذت بخش است. اما همچنین رنگ های کلیدی وجود دارد که برای دکوراسیون خانه های ما - به ویژه در حال حاضر با تمجیدهای مختلف ‘رنگ سال - به چیز بزرگی تبدیل شده است.


اخبار رنگی: رنگ هایی که به رنگ خاکستری پیش می روند - از صورتی مایل به قرمز تا آبی تیره و آبی دریایی


در ادامه بخوانید ، و خواهید فهمید که بسیاری از روندهای کلیدی ما برای بهار / تابستان 2020 روشهای جدیدی را برای به روز کردن دکور موجود ارائه می دهند. این بدان معنی است که شما مجبور نیستید دوباره خانه خود را مجدداً تنظیم کنید تا با جدیدترین سبک ها هماهنگ شوید.


دکوراسیون منزل 2020


هیچ روند ثابتی وجود ندارد. این که آیا شما طبق آنها زندگی می کنید و یا کاملاً بی تأثیر هستید ، از سایه های رنگ محبوب گرفته تا انتخاب مبلمان ، هر آنچه برای خانه های ما طراحی شده است ، تحت تأثیر یک روند گسترده تر قرار دارد.


ما در اینجا روندهای برتر دکوراسیون منزل را گردآوری کرده ایم تا به دنبال کمک به تازه کردن خانه ها در سال 2020 باشیم.

روند 1. انتشار انرژی

طراحی شده توسطDulux


این روند فضای داخلی سرگرم کننده و جالب است که از آثار هنری اکسپرسیونیست الهام می گیرد. با توجه به هندسه های جسورانه ، طراحی های دستی و بلوک های بازی های رنگی ، این ظاهر در بیان شخصیت در خانه های ما است. هدف برانگیختن احساسات و ایجاد روحیه است - و مطمئناً چنین است.


الگوهای جسورانه و رنگهای تند و تیز ، شیوه ای بازیگوش تری را برای یک ظاهر طراحی دکور به شما نشان می دهد. همانطور که با جنبش هنری اکسپرسیونیست ، این روند از ناقص و روان بودن فرم های دستی نیز تجلیل می کند - نقاشی های خط نقش اصلی را در این نگاه دارند.

بهترین مداد رنگی ها برای نقاشان مبتدی و حرفه ای مطلب مرتبط بهترین مداد رنگی ها برای نقاشان مبتدی و حرفه ای

پالت رنگ

اینجاست که رنگ به خط مقدم می رسد. این روند به شما امکان می دهد تا با رنگ ها ، حتی با ترکیب ها ، جسورانه باشید - قرمز سوخته را با آبی دریایی و خردل امتحان کنید.


در کجا استفاده کنید ؟


در هر اتاق که می خواهید ، این روند به بهترین شکل بر روی بالشتک ها ، کاورهای دوتکه ، فرش ها و نقوش کاغذ دیواری نمایش داده شده است.


این طراحی افسانه ای مطمئناً قلب ما را تسخیر کرده است. این کاملاً هنری شعله ورانه از این روند جدید را نشان می دهد و جزئیات را هم که از فصل گذشته محبوب مانده است ، در بر می گیرد.


روند 2. سادگی ساختار یافته

با نگاهی به روند Nordic Retreat در سال 2019 ، این ظاهر به سبک های قبل بر میگردد. هدف این است که یک فضای آرام ، راحت و سرد را برای استراحت در خود ایجاد کنیم - این همه در ساخت خانه های امن و دعوت از فضایی برای استراحت و احیاء است. به همین دلیل ما به دنبال ایجاد یک فضای آرام و در عین حال برافراشته برای استراحت و جدا شدن از دنیای خارج هستیم.


در کجا استفاده کنید ؟

این ظاهرا در هر مکانی کار می کند ، خواه یک آشپزخانه روستایی باشد یا یک حمام کوچک مدرن ، اما به خصوص در خانه در یک اتاق نشیمن یا اتاق خواب است و با یک رنگ تیره جفت شده است.


چه زمانی آن را انتخاب کنید

شما سبک های ساده ، کم تحرک را دوست دارید اما هنوز خانه ای می خواهید که به جای بیش از حد مینیمالیستی در آن احساس آرامش و راحتی کنید. شما به سمت هنرهای دستی ، مواد اولیه و مواد تزئینی ناموزون ترسیم شده اید و ترجیح می دهید به جای خریدهای سریع ، روی قطعات با کیفیت سرمایه گذاری کنید. بافت ها و جلوه های لمسی مورد علاقه تان ، جای خود را به رنگ های جسورانه می دهند.


پالت رنگ

از نوعی رنگ های خنثی بیشتر بر اساس رنگ خاکستری


روند 3. راحتی و احساس آرامش


کوسن سبز ، کوسن مخملی صورتی ،کوسن حلقه ای بافته صورتی ،؛ کوسن توت سبز ؛ کوسن سفید ، سایه سقفی آویز بافته ،کیف پول بافتنی


تأکید بر رنگدانه های طبیعی در ریشه این روند باقی مانده است. به سراغ ترکیبی از بلوزهای خنک و خاکستری بروید که با گرمتر و قهوه ای ها همراه هستند.


ایده اتاق نشیمن خاکستری برای فضاهای زیبا و آرامفرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  تهران وکیل   |   فروش تجهیزات ویپ   |   مشاور ایرانی در لندن   |   گردشگری ارم بلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


معرفی پرفروش‌ترین محصولات لوازم خانگی نینجا معرفی پرفروش‌ترین محصولات لوازم خانگی نینجا مشاهده